• DOLAR
  8,4047
  %-0,28
 • EURO
  10,1808
  %-0,94
 • ALTIN
  507,39
  %-1,35
 • BIST
  1.461
  %0,29
Yaz geliyor! İşte size göbek eritme yöntemleri

Yaz geliyor! İşte size göbek eritme yöntemleri

Kadınlar baştan ayağa kadar ilgi çekici olmak ister. Bunun için düzgün bir vücut gereklidir. Pek çok kişi zayıf olmanın düzgün bir vücut için yeterli olduğunu sanır. Ancak düzgün bir vücut için karın bölgesinin kötü görünmemesi gereklidir.

Özellikle balıketi kadınlar zayıflamak için aç kalırlar. Ancak balıketi olmak pek çok kadına yakışmaktadır. Bu tip vücut tipinin de tek sıkıntısı aslında göbektir. Eğer göbek eritme konusunda başarılı olursa balıketi kadınlar pek çok kadına göre çok daha çekici görünecektir.

Eğer karın bölgenizle ilgili sıkıntılarınız varsa günde birkaç saatinizi harcayarak, bu problemden kurtulabilirsiniz. Elbette bu sırada yemek düzeninize de dikkate etmeniz gerekmektedir.          Göbek eritme diyeti yaparken aç kalmanız gerekmiyor. Hatta öğün atlamamanız ve bütün besinlerden almanız gerekiyor. Kesinlikle abur cuburdan uzak durmak her diyette olduğu gibi bunda da önemli.  Meyve yiyerek tatlı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Diyetinizi yeşil çayla destekleyebilirsiniz. Su içmek de formunuzu korumanıza oldukça yardımcı olacaktır.

Karın düzleştirmek için diyet yaparken sporu unutmamak gerekir. Göbek eritme egzersizleri ile karnınızı düzleştirmeniz hem hızlanacak hem de karın bölgeniz sıkılaşacak. Bunun için yapacağınız egzersiz hareketleri oldukça basit.

 1. Sırt üstü uzanın. Ayaklarınızı bükün ve kollarınızı başınızın altına koyun. Başınızı, ayaklarınızı kaldırmadan kaldırın ve indirin.
 2. Aynı pozisyonda kollarınızı hava kaldırın. Yavaş yavaş kalkın ve geri yatın.
 3. Yine aynı pozisyonda kollarınızı başınızın altına koyun. Önce sol bacağını karnınıza doğru çekin ve aynı zamanda kafanızı kollarınızdan güç alarak kaldırın. Sağ kolunuzun dirseğini sol dizinizle birleştirmeye çalışın. Sonra sağ bacağınız ve sol kolunuzla aynı hareketi tekrarlayın.

Bu hareketleri onar defa yapmanız yeterli olacaktır. Karın eritme egzersizleri yapılırken göbek içine çekili halde tutun. Günde yarım saat harcayarak bir haftada göbeğinizdeki fazlalıktan kurtulabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?