• DOLAR
  8,4047
  %-0,28
 • EURO
  10,1808
  %-0,94
 • ALTIN
  507,39
  %-1,35
 • BIST
  1.461
  %0,29
Pürüzsüz cilt için keselenin!

Pürüzsüz cilt için keselenin!

Güzel ve pürüzsüz bir tene sahip olmayı her kadın istemektedir. Bazı kadınlarımız buna doğuştan sahipken, bazı kadınlarımızın özenerek baktığı bir olay olduğunu görmekteyiz. Vücutlarına gerekli bakımı yapmazlarsa istedikleri görüme ulaşamazlar ve bu durum canlarını sıkacak boyuta kadar ulaşabilir.

İmkânı olan kadınlarımız düzenli olarak masaj salonlarına ve bakım yaptıracakları merkezlere gitseler de, bazı kadınlarımızın imkânı el vermediği için evde yaptıkları doğal ürünlerle güzel bir vücuda sahip olmak için uğraşırlar.

Pürüzsüz ve güzel bir vücut için temel kuralların başında cilt temizliği gelmektedir. Cildiniz ne kadar parlak ve temiz görüntüye sahip olursa, siz de o kadar dinç ve sağlıklı bir görünüm oluşturursunuz. Cildinizde ki oluşabilecek pürüzlere inat, bakım yaparak olumlu sonuç almaya çalışırsınız.

Bu yöntemlerin başında keselenmek gelmektedir. Hamam kültürünüz varsa veya televizyon programlarını izlerken gördüğünüz gibi bol köpükle size kese atacak tellak buldunuz mu işiniz kolaylaşacaktır. İşin tekniğini bilen bu kişiler derinize zarar vermeyerek, kan akışını da göz önünde bulundurarak sizi keselediler mi, vücudunuzdan çıkan ölü derilerden arındığınıza bizzat şahit olacaksınız. Bunu belirli aralıklarla rutin hale getirdiğinizde her daim sağlıklı bir ciltle karşı karşıya kalırsınız.

Pürüzsüz bir cilde sahip olduktan sonra, teninizin yumuşak bir dokunuş kazanması için uğraştığınıza eminim. Güzel bir vücut için temel kurallar arasında bulunan krem kullanımı ve vücut maskeleri tam da bu iş içindir. Hem yumuşak hem de kırışıklıklardan uzak bir teniniz olsun istiyorsanız; havluyla duruladığınız teninize vücut kremleri veya bebeklerimiz için kullandığımız bebe yağlarından sürerseniz, cildinizin ne kadar yumuşadığını fark edeceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?