• DOLAR
  8,4047
  %-0,28
 • EURO
  10,1808
  %-0,94
 • ALTIN
  507,39
  %-1,35
 • BIST
  1.461
  %0,29
Partnerin huylarını değiştirmek için ipuçları!

Partnerin huylarını değiştirmek için ipuçları!

Çoğu ilişkide karşılan problemlerden biri partnerinizin hoşuna gitmeyen huylarıdır. Ancak onu deli gibi sevdiğinizden bırakma ihtimali dahi aklınıza gelmez. Öyleyse erkeklere çaktırmadan yapabileceğiniz tek şey onu bu huylarından arındırmak.

Bu bir gerçek. Bazı kadınlar gibi bazı erkeklerde giyinmeyi bilmez. Eğer sizde böyle bir partnere sahipseniz yapmanız gereken ilk şey, ona yardımcı olmaya çalışmak. Ancak bunu yaparken karşınızdakini kırmamalısınız. Aşağılayıcı ifadelerden kesinlikle sakınmalısınız. Onu yönlendirmeye çalışmak, ona yakıştığınızı düşündüğünüz kıyafetleri tavsiye ederek bu sorunu kolayca halledebilirsiniz.

Bazı erkekler pasaklıdır. Kendilerine dikkat etmeyi ihmal ederler. Ter kokusu, fırçalanmayan dişler ve kirli kıyafetler. Bu sizi çileden çıkarabilir. Ancak sakin olun. Fevri hareket etmek yerine yine akıllıca davranarak bu durumun da üstesinden gelebilirsiniz. Öz bakım becerileri gelişmeyen erkekler için ona yardımcı olmanız gerekir. Ona doğru yönde vereceğiniz telkinler ilişkinizin olumlu gelişmesine yardımcı olur. Aksi halde ilişkiniz bu durumdan gereksiz darbeler alabilir. Onu suçlayıcı ifadeler yerine, rahatsız olduğunuz durumların sizi ne kadar huzursuz ettiğini, bunları düzelttiğin de ise çok mutlu olacağınızı belirtin.

Siz onun kıyafetlerine karışarak onda bazı düzeltmeler yapma peşindeyken, oda elbette boş durmayacak ve sizin kıyafetlerinize karışmaya başlayacaktır. Sert çıkışmak yerine işin içine espriler katın. Yumuşak cevaplarla onu saf dışı bırakabilirseniz eğer, siz bir dahisiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?