• DOLAR
  8,4047
  %-0,28
 • EURO
  10,1808
  %-0,94
 • ALTIN
  507,39
  %-1,35
 • BIST
  1.461
  %0,29
Dolgun dudakların sırrı nedir?

Dolgun dudakların sırrı nedir?

Kadınlar bakımlı olmaya her zaman özen göstermişlerdir. Onlar için kendilerini güzel hissetmeleri her şeyden önemlidir. Kıyafet, saç, makyaj konularının yanında dudaklarının bakımlı olması için her yolu denemektedirler. Çünkü dolgun dudaklar her kadının sahip olmak isteyeceği tarzdadır. Bu dolgun dudaklar sayesinde kadınlarımız güzel ve çekici olmayı başarabilmektedir.

Dolgun dudaklara her ne kadar estetik sayesinde rahatça sahip olunsa da bu yöntem çok fazla tercih edilmemektedir. Günümüzde doğallıktan yana olan kadınlar evde bitkisel bakım kürleriyle, çeşitli makyaj hileleriyle istedikleri dudaklara sahip olmaktadırlar. Dolgun dudakların sırrı olarak peeling çok önemlidir. Çatlamış ve kuru dudaklar hem kötü bir görüntü hem de rahatsız edici bir duygu uyandırmaktadır. Nemlendirici kremlerle bunu gidermek mümkündür. Dudaklarınız nemli olduğu sürece kullandığınız ruj da düzgün bir görünüm oluşturacaktır.

Dolgun dudakların sırları arasında bir küp buzu da görmek mümkündür. Buzluktan aldığınız bir küp buzu dudaklarınızda bir süre gezdirerek masaj yaptığınızda dudaklarınızın kan dolaşımı hızlanarak daha kırmızı ve dolgun görünebilmektedir. Bitkisel yöntemlere baktığımızda ise taze nane karşımıza çıkmaktadır. Taze nane dudağımıza sürüldüğünde yakıcı etkisiyle dudaklarımıza kırmızılık ve dolgunluk katmaktadır.

Makyaj hilelerini de dolgun dudakların sırları arasında görebiliriz. Yaptığınız çeşitli makyaj hileleriyle istediğiniz dolgun dudakları en kısa zamanda sahip olmaktasınız. Ten renginize uygun bir kalemi dudaklarınızın kenarına çekerek bu dudakları ortaya çıkarırsınız. Aynı şekilde ruj tonunu seçerken canlı ve doğal renkler tercih etmenizde fayda vardır. Rujunuzun kalıcılığı için ruju sürdükten sonra üzerine parlatıcı sürerek bunu elde edebilirsiniz, yine daha da kalıcılığı için şeffaf bir pudra ve far da tercih edebilirsiniz.

Sonuç olarak dolgun dudakların sırları ile dolgun bir dudağa sahip olmak artık çok kolaydır. Sizde güzel ve dikkat çekici dudaklara sahip olmak istiyorsanız bunlardan yararlanabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?